Spirálka logo lišta.png
Někdy se k sobě podvědomě chováme tak, že kdyby se tak kdokoliv vědomě choval k nám, už ho nebudeme chtít nikdy ani vidět.
My jsme však sami se sebou celičký život...
Jednejte se sebou samými s láskou i respektem a přitáhněte si tím k sobě lidi, kteří lásku a respekt projeví vám.

Probuďte své sny

Probuďte své sny

Probuďte své sny

Rozšířený výzkum ukázal, že pouhá 3% lidí ví, co chce. Celých 97% lidí ví, co nechce. Zamysleli jste se někdy na tím, co opravdu v životě chcete prožít, dosáhnout, kým se chcete stát, komu chcete pomoci?

Existuje mnoho receptů, jak naplnit svoje sny, ale nejdůležitější je vědět, o co vlastně usilujete. Možná by vám prospěl takový malý domací úkol – na kus papíru si sepište, co v životě chcete. Nemyslete na to, zda je to možné či ne, prostě si sepište i ty nejbláznivější dětské sny, na které jste už raději dávno zapomněli. Co byste chtěli od života, kdybyste si byli jisti, že získáte, cokoliv si usmyslíte? Co byste podnikli, kdybyste věděli, že nemůžete prohrát?   Co byste se rádi naučili? Jaké dovednosti byste rádi zvládli? Jaké povahové rysy byste v sobě rádi vypěstovali? Jací by měli být vaši přátelé? Jací byste chtěli být vy sami?  Co byste rádi vybudovali nebo koupili? Jakých událostí se chcete zúčastnit? Jaká dobrodružstvi chcete prožít?

”Představivost je důležitější než znalosti. Znalosti jsou omezené, ale představivost obklopuje celý svět.“Albert Einstein

Miřte vysoko! Věřte, že je to možné! Věřte, že Vy toho můžete dosáhnout! Věřte, že si to zasloužíte! Mnoho lidi se rozhodlo žít život s malým rizikem, neboť si v minulosti něco přáli, ono se to nesplnilo a než aby prožili další zklamání, tak raději očekávají jen to, čeho lze snadno dosáhnout.

Pokud nejste ochotni žít život s rizikem, tak nemůžete růst,
pokud nemůžete růst, tak nemůžete využít svůj potenciál.
Pokud nemůžete využít svůj potenciál, tak nemůžete být štasťní.
A pokud nemůžete být štasťní, tak o čem život vlastně je?
Les Brown

I když vás osobně neznám, tak vím jednu věc zcela určitě - a to, že máte obrovský potenciál a výborné nápady! Věříte tomu? Věříte sami sobě? Dělíte se o své nápady s ostatními? Hřbitov je plný dobrých nápadů, neboť lidi nenalezli odvahu je uskutečnit. Uvěřili svému přesvědčení, že nejsou schopni či hodni svého snu. Uvěřili, že jejich nápad není tak dobrý, aby uspěl. Jste tvořiví a nápadití?  Najdete dostatek důvodů, proč svoje sny uskutečnit? Náš mozek totiž pracuje na principu: důvod » akce. To znamená, pokud nemáme dostatečný důvod cokoliv udělat, tak to zkrátka neuděláme. Dám vám takový malý příklad - v hořícím domě je desetikoruna, kolik z vás si pro ni dojde? Hádám, že nikdo. Ale pokud je v tom samém hořícím domě vaše dítě, milovaný partner či rodič, tak je to dostatečný důvod riskovat svůj vlastní život, nebo ne? Vytvořte si silné důvody, kvůli kterým neustoupíte na cestě za splněním svého snu, a to zejména v těžkých dobách, které rozhodně přijdou. Čekají totiž na vás různé nástrahy a výzvy. Jaké jsou vaše důvody, které vám pomohou ve chvílích, kdy se budete spoléhat na někoho, kdo vás zklame nebo se neukáže, přestože to sliboval? Co vás udrží na cestě za vaším snem v době, když vaši přátelé začnou pochybovat o vašich schopnostech a začnou vás z vašich plánů a snů zrazovat?

Pevně věřím, že zodpovězení otázek a uvědomění si reálnosti vašeho snu, vás posune zase o něco blíž k jeho splnění!

Zdroj: www.dreamlife.cz

22.01.2010 17:51:44
vivian.v

Nic už nebude jako dřív,
ale vše může být jako ještě nikdy před tím.

Proces Web.png
SPOLUPRACUJEME
...dotek, který pohladí vaše tělo,
duši i srdce ...

terapie, meditace, léčení....

vše andělské...

O těhotenství, porodu, šestinedělí ... i další holčičí povídání

Manželé Iva a Miloslav Bauerovi

s bohatým výčtem technik i pomáhajících terapií

zde naleznete odborníky v oblastech zdraví, vztahů, osobního růstu a jejich akce

Vědomý život ...hrou a radostí

Rychnov nad Kněžnou

Nejen o tom, jak se životem protančit ...

sebeláska.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one