Spirálka logo lišta.png
Někdy se k sobě podvědomě chováme tak, že kdyby se tak kdokoliv vědomě choval k nám, už ho nebudeme chtít nikdy ani vidět.
My jsme však sami se sebou celičký život...
Jednejte se sebou samými s láskou i respektem a přitáhněte si tím k sobě lidi, kteří lásku a respekt projeví vám.

Jak si postavím svou vlastní konstelaci?

Na začátku konstelace si vybere klient z účastníků semináře zástupce pro důležité členy svého systému. V případě rodinné konstelace to jsou jeho rodiče, sourozenci, babička a dědeček a mnohdy i vzdálenější příbuzní. Zároveň jsou důležití i ti rodinní příslušníci, kteří jsou ze systému vyloučení, nebo se na ně zapomnělo. Mohou to být například krátce po narození zemřelé děti, nežádoucí členové systému, zločinci nebo členové s tragickým osudem. Dále si klient zvolí zástupce, který představuje jeho samého. Vybrané zástupce postaví do vzájemné pozice tak, jak to odpovídá jeho vnitřnímu obrazu dotyčného systému. Toto musí dělat soustředěně a bez předem promyšleného plánu.
Pak zazní "kouzelná věta" .......

"Následujte svoje vnitřní pohyby"

Od okamžiku, kdy zástupci přijdou do určené pozice, se u nich začínají projevovat charakteristické pocitové reakce. Tyto reakce jsou překvapivě shodné s životními pocity těch, které představují. Při tom je jedno, jsou tito rodinní příslušníci ještě na živu, či jsou již desetiletí mrtví. Tento jev je mnohokrát verifikovaný a doposud vědecky nevysvětlitelný. Pozorováním reakcí a dotazováním se zástupců dostáváme řadu informací o systému a o procesech, které v systému pod povrchem probíhají. Zároveň se ukazuje, zdali a kdo v systému chybí a kdo v systému převzal jakou roli. Přeskupováním systému, hledáním “správného“ místa pro jednotlivé členy a doplněním systému o další vyloučené anebo zapomenuté členy začíná proces, jehož hojivý účinek pociťuje nejen klient, nýbrž později celý jeho systém. Pro ostatní účastníky semináře je jejich “práce“ v rolích zástupců, ale i sama účast na semináři, neobyčejně intenzívní a přináší vždy hluboké prožitky a překvapivé náhledy do jejich vlastního života.


*


 

17.02.2010 02:30:37
vivian.v

Nic už nebude jako dřív,
ale vše může být jako ještě nikdy před tím.

Proces Web.png
SPOLUPRACUJEME
...dotek, který pohladí vaše tělo,
duši i srdce ...

terapie, meditace, léčení....

vše andělské...

O těhotenství, porodu, šestinedělí ... i další holčičí povídání

Manželé Iva a Miloslav Bauerovi

s bohatým výčtem technik i pomáhajících terapií

zde naleznete odborníky v oblastech zdraví, vztahů, osobního růstu a jejich akce

Vědomý život ...hrou a radostí

Rychnov nad Kněžnou

Nejen o tom, jak se životem protančit ...

sebeláska.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one