Spirálka logo lišta.png
Někdy se k sobě podvědomě chováme tak, že kdyby se tak kdokoliv vědomě choval k nám, už ho nebudeme chtít nikdy ani vidět.
My jsme však sami se sebou celičký život...
Jednejte se sebou samými s láskou i respektem a přitáhněte si tím k sobě lidi, kteří lásku a respekt projeví vám.

Přijímání, odpouštění je přesně to, na co se v dnešní době zapomíná. Nedat na sobě znát své emoce a zašlapat je až na samé dno je tlakování nádoby...až se objeví trhlina...

Metoda RUŠ už není až tak nová metoda, kterou s klientem řešíme negativní myšlenky, emoce, vztahy, podvědomé vzorce a programy chování. Vadí nám v životě spousta věcí, se kterými se nedokážeme vyrovnat a tak nám tyto negace berou energii a nevědomky nás dostávají do negativních situací a nemocí. A vesmír dělá vše proto, aby nám pomohl si tyto věci vyřešit.
V mnoha ezoterických knihách se píše o přijmutí problému, ale už se nepopisuje, jak to máme dělat. Jak přijmout nějakou negativitu v nás. Víme jen, že tyto negativní věci nás tady na Zemi učí, ne ty pozitivní. A každá negativní myšlenka, nebo negativní vzorec z naší rodiny, města, společnosti, nás to chtějí naučit. Učí nás tím, že přitahují události. Pak se nám děje, co se nám děje. Pokud ale víme, jak na to, pak můžeme tyto negativní věci přijmout a tím se od nich osvobodit. Víme pak sice, že je stále ještě máme, ale už jim nedáváme energii, už nám nic "neříkají".

Časem se i tyto pak ztratí, rozplynou se a nemusíme je znovu a znovu prožívat. Mějme pořád na paměti, že negativní přitahuje zase negativní. Pokud v sobě přijmeme to negativní, tedy opravdu přijmeme, přestává mít nad námi moc a jak se píše v ezot. knihách: „přijali jsme to negativní". Jak jednoduché a snadné.
RUŠ rozpouští náš filtr, přes který sledujeme svět a vytváříme si jím naši realitu a žijeme si ten svůj Vesmír. Naše podvědomí nás už pak nemusí "chránit" před tím světem tam venku - jak jinak než nemocemi, alergiemi. Pak i události se nám nastavují tak, že začínáme okolo sebe vytvářet realitu, kde je opravdová láska, radost, mír, štěstí a pochopení, protože to z nás samých začne vyzařovat a podle zákona rezonance: - to co vysíláme, se nám zase vrací zpátky.
Je to metoda pro všechny lidi, ať už mají nějakou energii nebo ne. Naučit tuto metodu i děti by znamenalo jejich neskutečnou úlevu. Hned od začátku si umět vyčistit všechny vztahy a situace? Kolik by bylo na naší překrásné planetě šťastnějších lidí… Je to pro každého z vás fantastický způsob zrychlení na cestě vzestupu.
Dáme vám návod, jak na to.
Každý účastník si vyzkouší na vlastních problémech, jak se jich elegantně zbavit. Osobní zisk je překvapivý.

*

Dovolte, abych vám popsala tuto cestu

Po té, co se uvelebíte a navzájem se „omrkneme“, budete moci zavřít oči a začít zcela "klidně a po svém" vyprávět, co vás k nám přivedlo. Se zavřenýma očima jste v lepším kontaktu se svým vnitřním světem a lépe se vám vybavují konkrétní situace, osoby a hlavně pocity. Povedu vás cílenými otázkami tak, aby se z vašeho podvědomí co nejrychleji vynořily veškeré programy, vzpomínky, zážitky a přesvědčení.

Nic už nebude jako dřív,
ale vše může být jako ještě nikdy před tím.

Proces Web.png
SPOLUPRACUJEME
...dotek, který pohladí vaše tělo,
duši i srdce ...

terapie, meditace, léčení....

vše andělské...

O těhotenství, porodu, šestinedělí ... i další holčičí povídání

Manželé Iva a Miloslav Bauerovi

s bohatým výčtem technik i pomáhajících terapií

zde naleznete odborníky v oblastech zdraví, vztahů, osobního růstu a jejich akce

Vědomý život ...hrou a radostí

Rychnov nad Kněžnou

Nejen o tom, jak se životem protančit ...

sebeláska.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one