Spirálka logo lišta.png
Někdy se k sobě podvědomě chováme tak, že kdyby se tak kdokoliv vědomě choval k nám, už ho nebudeme chtít nikdy ani vidět.
My jsme však sami se sebou celičký život...
Jednejte se sebou samými s láskou i respektem a přitáhněte si tím k sobě lidi, kteří lásku a respekt projeví vám.

Mnoho z nás možná občas touží prostě být. Jen být. Nic nedělat, nikam nejít, nic nechtít, jen se zastavit a být. Tak jako hora, která prostě je. Nenudí se, nespěchá, nic nepotřebuje, nic ji nevzrušuje ani nezraňuje. Nejsme-li dostatečně zakořeněni v této dimenzi, může pro nás být meditace v sedě utrpením. Člověk ztratil vědomý kontakt se svým bytím. Přestože v něm celá jeho bytost spočívá, nevnímá ho. Kontakt s bytím je třeba znovu získat a zapouštět do něj kořeny. Bránou do této dimenze je nedělání. Rozeznat v sobě nedělání není vůbec snadné, protože celým svým životem jsme orientováni na dělání. Naše vůle chce neustále něco dělat. Dokonce i nedělání bude chtít nějak udělat.

„Ono“ to v nás bude pořád něco chtít. Naším úkolem je pustit se, odevzdat se a bytí nás přijme. Potom začneme nejprve v meditaci a pak i v běžném životě žít paradox: nedělání, které není v rozporu s děláním. Všechna naše činnost bude ponořena v nečinnosti, aniž by tuto nečinnost jakkoli vyrušila. A naše vůle bude ponořena v ne-vůli, aniž by naše vůle s touto ne-vůlí interagovala.

Základem pro meditaci je uvolněný sed, ve kterém dokážeme alespoň patnáct minut nechat svoje tělo spočinout bez hnutí (samozřejmě, že můžeme změnit polohu, protože nebudeme zvyklí a jediné, co by nám běželo v hlavě: " To nemůžu vydržet...no, to je teda super, když asi nevstanu a pod. ).

Zastavíme svoji vědomou vůlí ovládanou fyzickou aktivitu. Tak se otevře prostor, ve kterém začne naše práce. Neprobuzený člověk v takovéto situaci obvykle zažívá chaos. Pozornost těká po všem, co se v prostoru ohraničeném naším tichým, nehybným tělem objevuje. Myšlenky, tělesné vjemy, emoce, představy a vize, energetické fenomény. Abychom mohli udělat další krok, potřebujeme vedení, ať už toto vedení zažíváme prostřednictvím druhého člověka (viz. řízená meditace) nebo přímo, řekněme

„z druhého břehu“.

Co dělat, když si člověk sedne do meditační pozice a zavře oči? Někdo říká nedělej nic, nech všechno být, nech všechno jen procházet kolem. Někdo říká, pozoruj všechno s odstupem. Někdo říká soustřeď se na svůj dech. Někdo říká vizualizuj si plamen svíčky. To všechno jsou validní techniky, ale kam vlastně směřují? Všechny tyto techniky směřují ke stavu přítomnosti, i když pro tento stav mají různé duchovní školy různé názvy. Ale co se vlastně v lidském vědomí děje, když je tento stav rozeznáván? Když sedíme v meditační pozici, staneme se svědky mnoha různých fenoménů. Naše vědomí bude strháváno myšlenkami, tělesnými vjemy, pocity, obrazy. Co s tím můžeme dělat? Prvním podstatným krokem je rozeznání naší vlastní pozornosti. Pozornost je zcela klíčovou energií. Právě pozornost rozhoduje, co bude v našem vědomí a co ne. Naše mysl produkuje v každém okamžiku velké množství myšlenek, ale jen některé získají naši pozornost. Naše tělo cítí v každém okamžiku nepřeberné množství tělesných vjemů a pocitů, ale jen některé upoutají naši pozornost, atd. A cokoliv, co je v našem vědomí je neseno pozorností. Pozornost je jako světlo. Přestože pozornost je součástí všeho, co vnímáme, pozornost samotnou obvykle přehlížíme.

Stav přítomnosti vzniká, přestože nikdy nepřestal existovat. Po probuzení a vědomém rozeznání stavu přítomnosti následuje kultivace, kdy se naše inteligence od okamžiku k okamžiku učí pamatovat si stav přítomnosti. Kultivace končí v okamžiku, kdy je stav přítomnosti stabilizován a dál pak už existuje bez našeho úsilí.

Ochranná mřížka anděla Metatrona

Ochranná mřížka anděla Metatrona

Ráda bych vás seznámila s jednou velmi důležitou mřížkou, která vysílá silnou uzdravující energii. Jedná se o nový typ léčebné a uzdravující mřížky pro tento rok. Doporučuji vytvořit tuto mřížku každé ráno před zahájením vaší denní činnosti. Prostřednictvím této ochranné mřížky budete trénovat vaši mysl a tělo. Provádějte toto cvičení vždy, když se probouzíte - před tím, než vstanete z postele, a každou noc před tím, než jdete spát. Posílí to vaše energetické tělo a váš nervový systém. Vytvořte tuto mřížku natrvalo a navždy, jako světelné roucho okolo vašeho těla. Pokud vytvoříte tuto mřížku ráno, přinese vám silnou ochranu před nižšími energiemi a nabídne vašemu nervovému systému posílení pro překlenutí celého dne. Pokud vytvoříte tuto mřížku na noc, bude probíhat během noci léčení vašich energetických těl, zatímco vaše vědomí bude spát a léčebného procesu se nezúčastní.


Pro první stavbu ochranné mřížky doporučuji projít řízenou meditací.

Kompletní řízená meditace na stavbu ochranné mřížky vám umožní soustředit se pouze na  stavbu bez rozptylování a vědomé kontroly

(či nahlížení do "návodu").

Následně už si budete mřížku hravě obnovovat pomocí této stručné rekapitulace:

  • Ráno, potom, co se probudíte, a večer, než jdete spát, vytvořte ochrannou mřížku okolo vás.

  • Vizualizujte sami sebe, jak stojíte uvnitř sloupu Světla.

  • Vizualizujte si, jak jste spojení se Zemí prostřednictvím červené energie, která protéká vašimi chodidly.

  • To vás bude energetizovat a zároveň harmonizovat se životní silou Země a uvolní odpad z vašeho těla do nitra Země, kde bude deaktivován.

  • Poté rozmístěte andělské síly Yahoweh–El a levandulovou kouli okolo vás a archandělů.

  • Potom si představte akmarínově-modrou kouli Velkého Kosmického Pozorovatele a nakonec platinovou kouli

  • Archanděla Metatrona ke konečnému zapečetění.


Potom, co jste dokončili formaci, řekněte: „Tato mřížka zůstane účinná tak dlouho, jak bude nezbytné, dokud ji opět neobnovím.“

Tímto způsobem zajistíte to, že pokud si ráno nebo večer zapomenete novou mřížku udělat, stávající mřížka bude stále účinná do té doby, dokud nezopakujete toto cvičení.

začínáme meditovat

začínáme meditovat

Začínejte meditovat s narovnanými zády – zvlášť pokud pracujete s energiemi, čakrami, kundalíni a pod. Když jste nahrbení, energie špatně proudí a pro tělo je to byla zbytečná zátěž.

Nenuťte se do meditace pokud jste unavení. Celá meditace by se mohla rázem proměnit v "chrupíka". (ze začátku se to stane i odpočatým, takže pokud nechcete ten den něco propást, nastavte si budíka)

Vypněte telefon, zavřete dveře do místnosti, vypněte zvonek, vyvětrejte si místnost a zavřete okno (obzvláště, pokud sousedův pes štěká i na boty za dveřmi).

Při meditaci na nic nemyslete. Každou myšlenku, která připluje, zase hezky pošlete po vlnce dál. Časem přestanou Odpoutejte se od svého okolí, pak se odpoutejte od svých myšlenek, těla a ega…a plujte, vznášejte se....

Naučte se ze začátku meditovat v pravidelném čase, třeba hned ráno jak otevřete oči.


 Malé upozornění: pokud nemáte vybudovánu ochrannou mřížku, nemeditujte mezi lidmi.

V průběhu meditace se otvíráte a jste snadnější kořistí pro energetické vampýry, pro napadení a načtení. Nemeditujte pokud jste pili alkohol.

Nic už nebude jako dřív,
ale vše může být jako ještě nikdy před tím.

Proces Web.png
SPOLUPRACUJEME
...dotek, který pohladí vaše tělo,
duši i srdce ...

terapie, meditace, léčení....

vše andělské...

O těhotenství, porodu, šestinedělí ... i další holčičí povídání

Manželé Iva a Miloslav Bauerovi

s bohatým výčtem technik i pomáhajících terapií

zde naleznete odborníky v oblastech zdraví, vztahů, osobního růstu a jejich akce

Vědomý život ...hrou a radostí

Rychnov nad Kněžnou

Nejen o tom, jak se životem protančit ...

sebeláska.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one