Spirálka logo lišta.png
Někdy se k sobě podvědomě chováme tak, že kdyby se tak kdokoliv vědomě choval k nám, už ho nebudeme chtít nikdy ani vidět.
My jsme však sami se sebou celičký život...
Jednejte se sebou samými s láskou i respektem a přitáhněte si tím k sobě lidi, kteří lásku a respekt projeví vám.

Krása mandal

Mandala pochází ze starobylého indického jazyka „sanskrtu" a znamená v překladu „kolo - kruh" či „oblouk". Mandala začíná i končí v jednom středu a z tohoto centra vycházejí všechny tvary, které můžeme v mandalách pozorovat. Mandaly nacházíme také v jiných kulturách - počínaje indiány a konče křesťany.

Mandala jako taková je archetypální symbol, který v sobě zahrnuje určité duchovní principy - jak vnější, tak i vnitřní. Tyto principy jsou součástí veškerého vesmíru a bytí (galaxie, soustavy, planety, atd.).

Můžeme je pozorovat i v přírodě - letokruhy stromu, květy, pavučina, voda, vločka, atd.

Mandala navozuje příjemnou atmosféru a její vibrace uklidňují a léčí. Jde v podstatě o biorezonátor, který vyzařuje určitou specifickou vibraci. Ta je u každé mandaly jiná. Může vyzařovat očistnou energii prostoru nebo jejího nositele, energii posilující určité vlastnosti či jednotlivé oblasti lidského života, energii navozující příjemnou atmosféru nebo meditaci a také energie pro posílení léčby nerůznějších nemocí nebo nějaký aspekt osvícené mysli, jako např. soucit, moudrost, ochrana, osvícení.

Mandalu lze použít i k programování vody. (viz.rubrika Voda v nás... )

když se rozkoukáme, můžeme vidět svět plný mandal
kruh.jpg
bílý květ.jpg
oko.jpg

Mandalu můžete pověsit na zeď, nebo do oken, odkud její energie prostoupí celým prostorem místnosti. Čím blíže se pohybujeme u mandaly, tím větší má na nás vliv. Tím, že věnujeme mandale vědomě pozornost, její působení ještě posílíme. Na mandaly určené pro terapii můžeme meditovat, nebo je nosit u sebe třeba v podobě přívěsku či zalaminovaného obrázku. Pokud jsou v ochranném obalu (zalaminované), můžeme si na ně postavit sklenici z vodou a tu tak nabít na příslušnou vibrací. V neposlední řadě si můžeme odpočinout na polštářku s mandalou nebo můžeme mandalu  přiložit intuitivně někam na tělo či nemocné místo a tím posílit své uzdravení a harmonizaci. Mandaly mají své místo i na oknech, ať už jsou malované  na skle a to zavěšené, nebo přímo nalepené na okenní sklo. Světlo a sluneční paprsky k nám tak přicházejí přímo přes tento biorezonátor. 

Mandaly tedy mají široké využití a můžeme s nimi tvořivě pracovat.

Anděl strážný

Anděl strážný

Radost

Radost

Pokora

Pokora

JAK SI MANDALU VYBÍRAT

JAK SI MANDALU VYBÍRAT

Mandalu si můžeme vybírat intuitivně. Ta, která si přitáhne naši pozornost, ta co se nám líbí nebo nás osloví, ta je pro nás vhodná. Druhá možnost je, že si mandalu vybereme podle toho k čemu je určena, například potřebujeme-li u sebe posílit konkrétní kvalitu nebo pozitivně ovlivnit náš zdravotní stav.

Nic už nebude jako dřív,
ale vše může být jako ještě nikdy před tím.

Proces Web.png
SPOLUPRACUJEME
...dotek, který pohladí vaše tělo,
duši i srdce ...

terapie, meditace, léčení....

vše andělské...

O těhotenství, porodu, šestinedělí ... i další holčičí povídání

Manželé Iva a Miloslav Bauerovi

s bohatým výčtem technik i pomáhajících terapií

zde naleznete odborníky v oblastech zdraví, vztahů, osobního růstu a jejich akce

Vědomý život ...hrou a radostí

Rychnov nad Kněžnou

Nejen o tom, jak se životem protančit ...

sebeláska.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one