Spirálka logo lišta.png
Někdy se k sobě podvědomě chováme tak, že kdyby se tak kdokoliv vědomě choval k nám, už ho nebudeme chtít nikdy ani vidět.
My jsme však sami se sebou celičký život...
Jednejte se sebou samými s láskou i respektem a přitáhněte si tím k sobě lidi, kteří lásku a respekt projeví vám.

Popis čaker

Každá z čaker má svou úlohu. Nefunkční čakry způsobují emoční a zdravotní problémy. Proto bychom si měli čakry "udržovat" čisté.

1.čakra (kořenová):

Nachází se mezi pohlavními orgány a konečníkem a nasává do sebe energii země.

Zdravotně ovlivňuje vyličování, střeva, konečník a celou tuto oblast.

Má vztah k bytí jako takovému. K tomu, jakou chuť do života máme, k materialismu, k realitě, k tomu, jak pevně stojíme nohama na zemi, k našim fyzickýma a materiálním jistotám.

Pokud je první čakra málo doplňována energií, pokud její průtok klesne pod 15%, člověk uvažuje o sebevraždě. Stane-li se, že je naopak čakra předimenzována energií, máme člověka s přehnaně pozitivním vztahem k materiálnu a materiálním jistotám.

U žen se točí doleva, u mužů doprava.


2.čakra:(sexuální)

Najdete ji na podbřišku.Po zdravotní stránce ovlivňuje pohlavní orgány. A na její činnosti se odráží naše vztahy. Především partnerské. Jakýkoli nesoulad v této oblasti se tedy může odrazit na zdravotních potížích právě v oblasti pohlavních orgánů (vaječníky, děloha, prostata). U žen se otáčí doprava, u mužů doleva.


3.čakra (solar plexus)

Najdete ji v oblasti žaludku.Má na starosti psychiku. Jakýkoli strach, tréma, leknutí,nervozita, způsobí blokování energie v této čakře.Což jste jistě sami mnohokrát i fyzicky pocítili. Veškeré nemoci, které tedy pochází z psychiky, mají také obvykle centrum v této oblasti: Nevolnost, žaludeční vředy, cukrovka, nemoce z oblasti žlučníku nebo slinivky, ale také veškeré alergie. Protože alergie je způsobena silným znečištěním jater nebo ledvin.

U žen se otáčí doleva, u mužů doprava.


4.čakra (srdeční)

Nachází se v místě hrudní kosti, uprostřed hrudníku. Tahle čakra má na starosti emoci, které říkáme láska. Ovšem v první řadě sám k sobě. Do jaké míry jste schopni milovat sami sebe, jen do té míry dokážete milovat druhé. Pokud nejste schopni také přijímat a brát a jenom a pouze dáváte, pak se blokuje i tato čakra. Typickou nemocí u žen s tímto problémem je rakovina prsu, u mužů infarkt.

U žen se otáčí doprava, u mužů doleva.


5.čakra (krční)

Najdete ji v oblasti krku a má na svědomí projev mluvený i psaný. K blokádě téhle čakry dochází, když jste nuceni dlouhodobě říkat něco jiného, než čemu věříte a nebo nemůžete otevřeně projevit, co cítíte, nebo jste nuceni neříkat pravdu. Blokády se projevují zadrháváním nebo bolestmi a nemocemi v oblasti krku, či ztrátou hlasu.

U žen se otáčí doleva u mužů doprava.


6.čakra (třetí oko)

Tahle čakra leží u kořene nosu na čele mezi obočím.Má na starosti intucici. Mimosmyslové vnímání. Ovšem pouze na nás záleží, nakolik jste schopni ho vnímat a svou intuici poslouchat. Tato čakra se blokuje naším rozumem.

U žen se otáčí doprava u mužů doleva.


7.čakra (korunní)

Tato čakra se otevírá směrem nahoru a nasává do sebe energii z té nejvyšší informační sféry. Čakra se nachází na temeni hlavy a tudy je možné přijímat veškeré informace vesmíru. Tudy přijímají informace kartáři a vědmy. A pokud tahle čakra pracuje na 100%, může stejné informace takto přijímat kdokoli.Je-li tahle čakra blokována, máme člověka, který nevěří ničemu, na co se nedá sáhnout a co nemá materiální rozměry.

U žen se točí doleva, u mužů doprava.

02.01.2010 02:08:46
vivian.v

Nic už nebude jako dřív,
ale vše může být jako ještě nikdy před tím.

Proces Web.png
SPOLUPRACUJEME
...dotek, který pohladí vaše tělo,
duši i srdce ...

terapie, meditace, léčení....

vše andělské...

O těhotenství, porodu, šestinedělí ... i další holčičí povídání

Manželé Iva a Miloslav Bauerovi

s bohatým výčtem technik i pomáhajících terapií

zde naleznete odborníky v oblastech zdraví, vztahů, osobního růstu a jejich akce

Vědomý život ...hrou a radostí

Rychnov nad Kněžnou

Nejen o tom, jak se životem protančit ...

sebeláska.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one