Spirálka logo lišta.png
Někdy se k sobě podvědomě chováme tak, že kdyby se tak kdokoliv vědomě choval k nám, už ho nebudeme chtít nikdy ani vidět.
My jsme však sami se sebou celičký život...
Jednejte se sebou samými s láskou i respektem a přitáhněte si tím k sobě lidi, kteří lásku a respekt projeví vám.
Čakry slouží v systému energií člověka jako „radiová stanice". Energii, kterou přijímají, transformují do frekvencí, které jsou zapotřebí k udržování a rozvoji nejrůznějších částí lidské bytosti a prostřednictvím nádí jim tuto energii předávají. Kromě toho vyzařují energii i do okolí. Vlastní sídlo mají čakry v éterickém vibračním poli. Podobají se trychtýřovitým květním kalichům. Jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že je přijímaná energie vtahována do nitra čaker. V každé čakře se energie transformuje do takové frekvence, která odpovídá úkolům dané čakry a jsou vedeny dál, do různých vibračních polí. My je pak vnímáme jako pocity, myšlenky nebo i fyzické vjemy. To co vás asi nejvíc překvapí je, že čakrami můžeme vyzařovat léčivé vibrace stejně jako vědomá či nevědomá poselství a ovlivňovat tak lidi nejen ve své blízkosti, ale i na dálku a to navíc nejen v pozitivním, ale i negativním slova smyslu.

Každých sedm let dominuje vliv jedné čakry, jejíž vlastnosti se v této periodě stávají základním tématem života. Současně se každá tato perioda dělí do sedmi malých témat, trvajících vždy jeden rok (počínaje a konče dnem narození). Tak procházíme vývojovými stupni 7x7 let a v 50. roce svého života opět nastupujeme novou cestu, tentokrát již s vysokým vkladem získaných zkušeností a moudrostí. Ovšem už před naším narozením procházíme obdobími odpovídajícím jednotlivým čakrám. Tento vývoj však probíhá v opačném pořadí.

Pokud čakry fungují správným způsobem, cítíme se šťastní, zdraví, vitální a silní. Občas ale vlivem obav, odloučení od milované bytosti, neklidu atp. „přivřeme" podle druhu problému danou čakru do takové míry, že v ní dojde k „zácpě" energie. Tato energie se deformuje a vybíjí se nepřiměřeným způsobem, jenž my pak vnímáme jako negativní emoce nebo přehnanou aktivitu. Takovouto blokádu můžeme vyrovnat nejen pomocí reiki, ale i pomocí různých jiných metod, například cvičením jogy, přikládáním drahých kamenů, meditace a můžeme je léčit i pomocí barev.

Čakry a vůně

Čakry a vůně

Zde najdete vůně, které vám pomohou harmonizovat vaše čakry.


http://www.tomexo.cz/kategorie/oleje-v-rozprasovacich-cakry-cakrarni-rada.htm


Ač je to pro mnohé s podivem, měli bychom si své čakrý hýčkat. Představte si každou čakru jako malinké, třeba tříleté dítko, které se k vám přišlo přitulit. Hladíte jej po tvářičce, zlehka šimráte zádíčka, vískáte ve vláskách... to je přesně to, co vaše čakry milují.

Pomocí vizualizace při meditaci jim můžete tuto péči dopřát i s intuitivně vybranou vůní.

Ony se vám za vše mnohokrát odvděčí

Každá z čaker má svou úlohu. Nefunkční čakry způsobují emoční a zdravotní problémy. Proto bychom si měli čakry "udržovat" čisté.

muladhara

muladhara

kořenová
svadhistana

svadhistana

sexuální
manipura

manipura

solar plexus
Uložení čaker v těle

Uložení čaker v těle

Takto vypadají zharmonizované čakry člověka.

V případě poškození či ucpání čakry dochází k nepřiměřeným emočním projevům.

Ty bývají následně příčinou zdravotních potíži.

Nic už nebude jako dřív,
ale vše může být jako ještě nikdy před tím.

Proces Web.png
SPOLUPRACUJEME
...dotek, který pohladí vaše tělo,
duši i srdce ...

terapie, meditace, léčení....

vše andělské...

O těhotenství, porodu, šestinedělí ... i další holčičí povídání

Manželé Iva a Miloslav Bauerovi

s bohatým výčtem technik i pomáhajících terapií

zde naleznete odborníky v oblastech zdraví, vztahů, osobního růstu a jejich akce

Vědomý život ...hrou a radostí

Rychnov nad Kněžnou

Nejen o tom, jak se životem protančit ...

sebeláska.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one